BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasaulio karaliaus apartamentai :D

Esu nubėgęs iki Meksikos

parašė: dtbiurger · 2010-04-20 · 3 komentarai

Ding dong…. ding dong…. Groja nesustodamas mano telefonas. Kelkis kelkis kelkis… Taip taip žinau. Greitai valgau, kramtau ir ryju, rytinė muzika groja fone. Taip, praustis, būtinai. Kuprinė. Einu. Saulė jau pakilusi aukščiau, bet dar jos nematyti. Lipu kalnu. Šviesa stiprėja stiprėja ir štai ji išlenda . Dabar visas šviečiu, ji kaitina mane. Sustoju. Iškeliu aukštai aukštai rankas. Pasauli, aš tave myliu. Taip taip tave. Visus sunkumus ir gėrybes, kurias duodi. Bėgu, bėgu greitai, spardau akmenis, akmenukus. Bėgu išties greitai, mano plaukus plaiksto rytinis pavasario kvapas. Kvapas plaiksto? Taip!!! Kuo jis kvepia? Juk visi žino!!! Jis kvepia atgimimu, naujo pradžia, laimės pradžia. Galvoji ta laimė nepasibaigs? Pasibaigs, bet oi kaip negreit. Bėgu bėgu bėgu vidury gatvės. Mašinos sustoja, vairuotojai žiūri į mane nustebę, žmonės laukia stotelėse autobuso. Aš jiems mojuoju, jie man. Visi šypsomės ir padedame vieni kitiems. Štai štai jau nebetoli tik keli mėnesiai ir aš jau laisvas. Taip laisvas visam. Tada bėgsiu visą dieną, nubėgsiu į Meksiką. Ko ten aš nemates? Visko!!! Kai kartais jautiesi liūdnas ir trūksta kažko? Būna taip? Apsižvalgyk, nebendrauk su tais kas kelia liūdesį, nusišypsok kitiems. Jau laimingas? Kartais skrendu. Gerumas išaugina sparnus. Laimė visur. Niekas taip nenuramina ir nepriverčia šokti kaip žinai kas? Gėris :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita3 komentarai ↓

  •   Pavargusios akys // 2010-04-20 @ 19:25

    Tau reikia žemai nusilenkti už tai,ką rašai.Kai pagalvoju,ką galima rasti mano BLOG’e ir tai,ką randu tavajame,suprantu,ką turėčiau rašyti.Pakilėjo,privertė labiau tikėti gyvenimu,siekti savo tikslų ir pan.Nežianu,ką mano kiti,bet…AČIŪ tau!!!

  •   dtbiurger // 2010-04-20 @ 19:55

    Baik jau :) Ir pas kitus manau labai daug ką panašaus galima rasti ;) šiaip viską ką rašau manau turi savo viduj tai visi, tik reikia kiekvienam atrasti tai ir bus viskas ok :)

  •   Meeli // 2010-05-13 @ 19:52

    Mmm… Šitas įrašas tiesiog SPINDULIUOJA optimizmu. Pagarba Tau, dtbiurger.

palikti komentarą